Ekobriko

SORTIMENT

Náš sortiment je celý postavený tak, aby přinášel komfortní způsob topení do vašich domovů. Zvolte například dřevěné brikety, dřevěné pelety, palivové dříví, dříví na podpal, podpalovače. U nás najdete vše potřebné pro snadné topení doma nebo na chalupě.

Dřevěné brikety DŘEVĚNÉ BRIKETYTmavé válcové dřevěné brikety s dírou uprostřed. Vhodné do kotlů, krbů i kamen. Vyrobené ze směsi trvdých a měkkých pilin. Balené do 10 kg balíků. 1 paleta = 1 tuna Dřevěné brikety akát-jatoba DŘEVĚNÉ BRIKETY AKÁT-JATOBABrikety se vyrábějí výhradně z pilin tvrdého dřeva: akátu a tropické jatoby. Jsou válcového tvaru, průměr 70 mm, délka 60-80 mm. Balení 35 kg v pytlích.
Palivové dříví PALIVOVÉ DŘÍVÍTvrdé dřevo, suché odřezky z dřevovýroby. Výhradně akát a jatoba s minimální příměsí borovice = velmi vysoká výhřevnost, ihned použitelné k vytápění, netřeba nechávat vyschnout. Již suché! Dřevěné pelety DŘEVĚNÉ PELETYSvětlé dřevěné pelety z čistých odkorněných smrkových pilin o průměru 6 a 8 mm. Vhodné pro automatizované kotle na pelety. Baleno do 15 kg. pytlů. 1 paleta = 975 kg
Podpalové dříví PODPALOVÉ DŘÍVÍDříví na podpal v délce do 30 cm. Baleno do 3kg rašlových sáčků. Vhodné na podpal. Podpalovač PODPALOVAČEkologický podpalovač se škrtací špičkou slouží k rozdělání ohně. V krabičce 20 ks.